Electronic Controls Design Inc.

Electronic Controls Design Inc.

Společnost ECD je uznávána po celém světě jako špička v oblasti tepelného monitorování a analýzy technologií.

Electronic Controls Design Inc. (ECD) je společnost uznávaná po celém světě jako špička v oblasti tepelného monitorování a analýzy technologií. Se základnou v Milwaukie, Oregon, je společnost průkopníkem v oblasti designu, vývoje a výroby moderních tepelných profilovacích systémů a softwaru určeného ke sledování a analýze procesních teplot v různých průmyslových odvětvích, včetně elektroniky, solárních systémů, pečení, a mnoha dalších. Dobře známé pro své bohaté datové softwarové platformy a robustní funkčnost hardwaru, výrobky ECD jsou volbou inženýrů a profesionálů po celém světě.

Oblasti výroby:

  • Přenosné tepelné profiloměry.
  • Přístroje pro optimalizaci pájecí vlny.
  • Nástroje pro plánování automatických reflow pecí.
  • Monitorovací přístroje.
  • Optimalizační systémy pro dávkování tavidla.
  • Systémy sledující vytvrdnutí práškových barev.
  • Systémy pro optimální efektivitu výroby, aj.

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Antistatika » ESD skříně a regály » Vysoušecí skříně (3) Stroje a zařízení pro výrobu » Sušárny a vysoušecí skříně (3) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Teplotní profiloměry » Profiloměry M.O.L.E. (19) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Teplotní profiloměry » Příslušenství k M.O.L.E. » Termočlánky (101) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Teplotní profiloměry » Příslušenství k M.O.L.E. » Tepelné bariéry (13) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Teplotní profiloměry » Příslušenství k M.O.L.E. » Ostatní příslušenství (42) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Zkušební přístroje pro vlny » WaveRider (5) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Zkušební přístroje pro vlny » Fluxometer (5) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Zkušební přístroje pro vlny » Příslušenství k Fluxometer (15) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Zkušební přístroje pro pece » OvenRider (4) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Zkušební přístroje pro pece » OvenChecker (4) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Zkušební přístroje pro pece » OvenWatch (2) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Zkušební přístroje pro pece » MEGARIDER PTP (3) Kontrolní a měřící přístroje » Teplotní profiloměry » Software M.O.L.E. MAP (1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech