Fisnar

Fisnar

Fisnar Inc. zaujímá vedoucí pozici v mezinárodní oblasti výroby a dodávky kapalných dávkovacích systémů pro všechna průmyslová odvětví.

Všechny tekutiny mohou být přesně dávkovány buď tlakem vzduchu nebo mechanickou silou (např. lepidla, instantní lepidla, epoxidy, silikony, rozpouštědla, inkousty, pájecí pasty, pájecí gely a různá maziva). Široká škála vyráběných zařízení umožnila společnosti získat bohaté zkušenosti a znalosti v mnoha oborech dávkování.

Fisnar Inc. dodává jednoduché ruční nebo stolní dávkovače pro jeden typ materiálů až po automatické robotické dávkovací systémy pro dvousložkové materiály, jako jsou epoxidy.

Společnost vznikla v roce 1986 ve Wayne v New Jersey (USA). Kromě americké centrály, má dvě dceřiné společnosti mimo USA ve Francii a v Hong Kongu.

Fisnar Inc. je výrobní společnost zaměřená na všechna průmyslová odvětví. Nabízí rentabilní řešení dávkování kapalin a past kontrolovaným způsobem. Cílem je poskytnout komplexní řešení "na klíč".

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech