Static Management Program

Static Management Program
Datum: 01.02.2018
  | 
Kategorie: Antistatika
Sledujte průběžně celý systém kontroly ESD procesů ve všech fázích výroby.

Sledujte průběžně celý systém kontroly ESD procesů ve všech fázích výroby

Již léta se snažili výrobci elektroniky odpovědět na otázku: "Jak to víte?". Jak víte, že vaše výrobky nejsou ovlivněny elektrickým přetěžováním nebo elektrostatickým výbojem? Jak víte, že se do rukou vašich zákazníků nedostává poškozený produkt?

S programem Static Management Program budete konečně vědět.

SCS Static Management Program (SMP) nepřetržitě sleduje váš řidicí systém procesů ESD ve všech fázích výroby. SMP zachycuje data z monitorovacích SCS stanic, zařízení a kontinuálních monitorů ESD událostí a v reálném čase poskytuje obraz o kritických výrobních procesech. Pro průběžnou kontrolu kvality je veškerá činnost uložena v databázi. Funkce SMP umožňuje určit oblasti, které vás mohou znepokojovat a ve kterých je třeba zabránit ESD událostem. Kvantifikovaná data vám také umožňují sledovat trendy, zvýšit aktivitu a prokázat efektivitu ESD systému pro řízení procesů.

Společnost SCS podporuje výrobce v jejich úsilí vytvořit spolehlivější produkty, zvýšit výnosy a automatizaci a poskytnout měřitelnou návratnost investic.

Čtyřdílný program se skládá z:

  1. hodnocení zařízení
  2. instalace hardwaru a softwaru
  3. školení v hardwaru a softwaru
  4. pokračující technické podpoře

Měřte, sledujte, vyhodnocujte

Static Management Program nabízí podnikům účinný způsob, jak detekovat události elektrostatického výboje (ESD) a zabraňuje selhání součástek. Statické kontrolní přístroje napomáhají podnikům dosáhnout konkurenční výhody na trhu tím, že snižují ztráty způsobené ESD, elektromagnetickým rušením (EMI) a elektrickým přetížením (EOM). SMP umožňuje identifikovat a řešit problémy související s těmito problémy.

Systém sledování zařízení, ve spojení s vlastními diagnostickým přístroji pro statickou kontrolu SCS, zjišťuje a měří skutečné ESD události a EOS situace namísto toho, aby jen posuzoval potenciál těchto událostí. Naše produkty zachycují, zaznamenávají a čtou data, která ovlivňují vaše produkty, a také ověřují, zda jsou preventivní měření správná. To vše se provádí v reálném čase a přináší skutečné výsledky.

Kategorie produktů

Youtube Static Management Program SMP (software)
Youtube WS Aware Monitor
Youtube Ground Master Monitor

Fotogalerie programu SMP Software


Kontakty

Telefon pro objednávky: +420 466 670 035
E-mail na velkoobchod: abetec@abetec.cz
Technické dotazy: technik@abetec.cz
Reklamace: reklamace@abetec.cz
Servis: servis@abetec.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech