Static Management Program

Static Management Program
Datum: 01.02.2018
  | 
Kategorie: Antistatika
Sledujte průběžně celý systém kontroly ESD procesů ve všech fázích výroby.
     

E-booky zdarma

Školení v oblasti antistatiky

ESD inspekce

Sledujte průběžně celý systém kontroly ESD procesů ve všech fázích výroby

Již léta se snažili výrobci elektroniky odpovědět na otázku: "Jak to víte?". Jak víte, že vaše výrobky nejsou ovlivněny elektrickým přetěžováním nebo elektrostatickým výbojem? Jak víte, že se do rukou vašich zákazníků nedostává poškozený produkt?

S programem Static Management Program budete konečně vědět.

SCS Static Management Program (SMP) nepřetržitě sleduje váš řidicí systém procesů ESD ve všech fázích výroby. SMP zachycuje data z monitorovacích SCS stanic, zařízení a kontinuálních monitorů ESD událostí a v reálném čase poskytuje obraz o kritických výrobních procesech. Pro průběžnou kontrolu kvality je veškerá činnost uložena v databázi. Funkce SMP umožňuje určit oblasti, které vás mohou znepokojovat a ve kterých je třeba zabránit ESD událostem. Kvantifikovaná data vám také umožňují sledovat trendy, zvýšit aktivitu a prokázat efektivitu ESD systému pro řízení procesů.

Společnost SCS podporuje výrobce v jejich úsilí vytvořit spolehlivější produkty, zvýšit výnosy a automatizaci a poskytnout měřitelnou návratnost investic.

Čtyřdílný program se skládá z:

  1. hodnocení zařízení
  2. instalace hardwaru a softwaru
  3. školení v hardwaru a softwaru
  4. pokračující technické podpoře

Měřte, sledujte, vyhodnocujte

Static Management Program nabízí podnikům účinný způsob, jak detekovat události elektrostatického výboje (ESD) a zabraňuje selhání součástek. Statické kontrolní přístroje napomáhají podnikům dosáhnout konkurenční výhody na trhu tím, že snižují ztráty způsobené ESD, elektromagnetickým rušením (EMI) a elektrickým přetížením (EOM). SMP umožňuje identifikovat a řešit problémy související s těmito problémy.

Systém sledování zařízení, ve spojení s vlastními diagnostickým přístroji pro statickou kontrolu SCS, zjišťuje a měří skutečné ESD události a EOS situace namísto toho, aby jen posuzoval potenciál těchto událostí. Naše produkty zachycují, zaznamenávají a čtou data, která ovlivňují vaše produkty, a také ověřují, zda jsou preventivní měření správná. To vše se provádí v reálném čase a přináší skutečné výsledky.

Kategorie produktů

Youtube Static Management Program SMP (software)
Youtube WS Aware Monitor
Youtube Ground Master Monitor

Fotogalerie programu SMP Software


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech