Antistatika

Datum: 09.01.2018
|
Kategorie: Antistatika

Průvodce EPA prostorem

Implementace ESD bezpečných materiálů a produktů by měla být prováděna podle specifické logické ESD strategie. Bez těchto specifických ESD postupů nemá instalace ESD bezpečných produktů žádný smysl. Proto doporučujeme provést předběžný audit popsaný v plánu ESD přístupu.
Datum: 08.01.2018
|
Kategorie: Antistatika

Správný výběr měřičů do EPA prostor

Pro EPA vyhrazený prostor je třeba na základě jeho vybavení stanovit účinný systém kontrol a jejich periody. Stanovuje se např. dle normy ČSN EN 61340. Dokumentace kontrol slouží zejména pro prokázání trvalého fungování systému.
Datum: 06.01.2018
|
Kategorie: Antistatika

Správný pracovní oděv do EPA prostor

Oděvy, na kterých může být generována vysoká úroveň statické elektřiny, jsou jednou z příčin poškození výbojem ESD. Je důležité, aby takové nabité oděvy nepřišly do kontaktu s elektrostaticky citlivými součástkami.
Datum: 05.01.2018
|
Kategorie: Antistatika

Značení EPA prostor

Základní symbol ESD je důležitý pro rozpoznání a identifikaci elektrostaticky citlivé součástky, a že je nutné dodržovat konkrétní opatření, aby nedošlo k jejich poškození.
Datum: 03.01.2018
|
Kategorie: Antistatika

Výběr ESD nábytku

Vyhrazené prostory pro práci s elektrostaticky citlivými součástkami EPA (Electrostatic Discharge Protected Area) mohou mít libovolnou velikost od jednoho stolu až po průmyslová pracoviště o ploše několika tisíc metrů čtverečných.

Kontakty

Telefon pro objednávky: +420 466 670 035
E-mail na velkoobchod: abetec@abetec.cz
Technické dotazy: technik@abetec.cz
Reklamace: reklamace@abetec.cz
Servis: servis@abetec.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech