Autorizované značky / výrobci

ABE.TEC, s.r.o. je autorizovaný distributor těchto výrobců v ČR a SR:


ABE.TEC nakladatelství

Produkty naší společnosti orientované na vzdělávání v oblasti pájení, opravy DPS, aj.

ABE.TEC služby

Produkty naší společnosti orientované na vzdělávání v oblasti pájení, opravy DPS, aj.

ABE.TEC výroba

ABE.TEC výroba

ABE.TEC je značka uvedená na evropský trh v roce 2002 a na trh ji uvedla česká společnost ABE.TEC, s.r.o., která tuto značku vlastní a pod touto značkou uvádí na trh své vlastní výrobky.

ATF GmbH.

Firma ATF je tradičním výrobcem malých a středních pájecích vln na evropském trhu. Pájecí vlny jsou vyrobeny z materiálů odolávajícím bezolovnaté pájecí slitině. Od samého počátku v roce 1991, ATF se zaměřuje na vývoj a výrobu strojů pro pájení vlnou.

BLT Circuit Services Ltd

BLT Circuit Services Ltd

BLT je jedním z největších výrobců tavidel a dalších výrobků souvisejících s pájením. Společnost sídlí v UK a byla založena v roce 1989. Rychle se dostala mezi hlavní výrobce nákladově efektivních, ekologicky přijatelných produktů.

Bofa  international LTD

Bofa international LTD

BOFA Ltd byla založena v srpnu 1987 a má bezkonkurenční zkušenosti v oblasti odsávání a filtrace.

C.I.F.

C.I.F. (Francie)

Společnost C.I.F. vyvíjí a vyrábí zařízení pro elektronický průmysl. 30 let zkušeností z oboru. mezi přední výrobky patří zařízení pro výrobu DPS a osazování SMD.

CCP GmbH

CCP GmbH

Název Circuit Chemical Products GmbH (CCP) je synonymem zkušenosti a 30 let know-how v oblasti elektroniky a výroby desek s plošnými spoji.

DayLight

Anglická společnost daylight se specializuje na výrobu osvětlení a speciálních osvětlovacích zařízení.

Desco Industries Inc.

Společnosti Desco Industries Inc. se nyní sestává z mnoha značek včetně DESCO, CMG, DESCO ASIA, EMIT, MENDA, Protektive Pak, Smart Clock, Statguard Flooring, Charleswater a Vermason. Její oblastí jsou ESD produkty pro elektronický průmysl.

Dino Lite

Výrobce digitálních USB mikroskopů, kamer a příslušenství.

Electronic Controls Design Inc.

Electronic Controls Design Inc.

Společnost ECD je uznávána po celém světě jako špička v oblasti tepelného monitorování a analýzy technologií.

Fisnar

Fisnar

Fisnar Inc. zaujímá vedoucí pozici v mezinárodní oblasti výroby a dodávky kapalných dávkovacích systémů pro všechna průmyslová odvětví.

Giasco srl

Přední italský výrobce ergonomické bezpečnostní a ESD obuvi, určené do EPA prostor.

Gie-Tec

Německá firma nabízí sortiment pro výrobu prototypů, hliníkové profily, CNC technologii a zařízení pro montáž SMD součástek.

Hakko

Hakko

Hakko je japonský výrobce pájecí techniky pro měkké pájení s celosvětovou působností.

HIOS INC.

Hios inc.

Japonská společnost HIOS Inc se specializuje na výrobu zařízení pro dotahování šroubů – elektrických šroubováků, napájecích zdrojů, měřičů krouticího momentu apod.

Charleswater

Jedna z vlajkových lodí nadnárodní společnosti DESCO, produkující špičkové výrobky z oblasti ESD ochrany.

Iteco Trading S.r.l.

Italská společnost Iteco poskytuje vybavení pro elektronický průmysl.

Jensen Global Dispensing

Společnost vyrábějící dispenzní zařízení a produkty určené pro ruční dávkování tekutin, past, aj.

Jovy Systems

Moderní výrobce pájecích stanic, opravářských systémů a zařízení pro reballing.

Kirsten

Kirsten

Společnost Kristen Soldering AG se zabývá bezolovnatým pájení od roku 1992. Od té doby bylo dodáno více jak 2000 pájecích vln a všechny z nich jsou schopny pájení složitých desek plošných spojů.

Odsávací systémy Klepp

Klepp

Německá firma Kleep vyrábí a dodává sysémy odsávání zplodin. Jednotlivé typy systému odsávání jsou určeny hlavně do průmyslových provozů, elektrotechnických provozů, dále najdou své užití v laboratořích, školách, v lékařství, frmacii, chemických provozech

Kult

Značka Kult je registrována pro pracovní stoly českého výrobce. Stoly se vyznačují kvalitní konstrukcí a ergonomií. Pracovní stoly Kult vychází konstrukce osvědčených skandinávských stolů. Pracovní stoly Kult jsou určeny především pro lehkou montáž.

Laja

Laja

Laitosjalkine Oy, tedy Laja má více než 25 let zkušeností v oblasti vývoje a výroby ESD obuvi a řadí se mezi průkopníky v této oblasti.

Mark-10 Corporation

Mark-10 Corporation

Mark-10 Corporation je americký výrobce měřicích přístrojů síly a krouticího momentu.

Martin SMT

Německý výrobce rework opravárenských stanic.

Mechatronika

Mechatronika

Společnost Mechatronika byla založena v roce 1989. Vyrábí zařízení pro povrchovou montáž.

microDOT

Je nový výrobce USB mikroskopů a příslušenství. MicroDOT je alternativou ke známému Dino-lite. Zákazníka především zaujme výhodná cena. Jako příslušenství je v nabídce několik stojánků.

MPK Kemmer

Německá společnost specializující se na vývoj, výrobu a prodej vysoce přesných obráběcích nástrojů pro elektrotechnický průmysl.

Nitronic

Nitronic

Společnost Nitronic byla založena v roce 1977 a původně se zabývala vývojem a výrobou elektronických zařízení. Hlavní oblastí byla lékařská zařízení.

Optilia

Společnost Optilia je lídrem na trhu v oblasti výroby vizuálních systémů kontroly. Tyto systémy jsou vysoce flexibilní a ergonomické.

Piergiacomi

Italský výrobce ručního nářadí, kleští, pinzet, štípaček, aj., určených na elektroniku a elektrotechniku.

Plato

Plato

Společnost Tech Spray, vyrábí ekvivalenty pájecích a odpájecích hrotů pod značkou PLATO určených pro Weller / Ungar, Pace, Hakko, Hexacon, Ungar, OK Industries, Antex, Oryx, Esico, American Beauty, Bonkote, Ersa, Xytronics, Elvo a řadu dalších oblíbených

Helmut Schmitz GmbH

Schmitz

Společnost byla založena roku 1948 v městě Solingen, Německo. Specializuje se výlučně na vývoj a výrobu jemných kleští pro přesné a speciální úkoly.

Spidé

Spidé je celosvětově orientovaný výrobce pro povrchovou montáž SMT již 25 let.

Stannol

Světoznámý výrobce pájky a pájecích technologií.

Tecna S.p.A.

Italská společnost Tecna se specializuje na výrobu široké škály přímých i projekčních svářeček.

Techspray

Techspray

Společnost Techspray se specializuje na výrobu nátěrů, technických sprejů, čisticích prostředků a dalších nejrůznějších chemikálií, nářadí a pracovních pomůcek pro elektronický průmysl, těžký průmysl a údržbu zařízení.

ThermoPro

Vědecká a technická společnost Thermopro byla založena v roce 1993 vývojáři a odborníky na elektroniku, kteří prošli praktickou školou v obranném průmyslu ruské armády.

Treston

Tradiční výrobce průmyslového a antistatického nábytku finská společnost TRESTON byla založena v roce 1970, sídlí ve finském Turku.

Weidinger

Weidinger

Společnost WEIDINGER byla založena v roce 1948. Patří mezi přední dodavatele technologie pájení, mikroskopie a kontrolního zařízení, nářadí a potřeb pro převážně montážní procesy.

Yaesu Keikogyo Co., ltd

Japonský výrobce řezaček pásků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech