C.I.F.

C.I.F. (Francie)

Společnost C.I.F. vyvíjí a vyrábí zařízení pro elektronický průmysl. 30 let zkušeností z oboru. mezi přední výrobky patří zařízení pro výrobu DPS a osazování SMD.

Francouzská společnost C.I.F. je evropským lídrem ve výrobě a distribuci produktů pro elektronické laboratoře a má více než 30 let zkušeností na poli elektrotechnického průmyslu.

Jejich katalog obsahuje více než 4000 položek, které zajišťují kompletní kontrolu nad výrobním procesem plošného spoje, od návrhu až po konečnou výstupní kontrolu. C.I.F. se snaží zprostředkovat nabídky a dodávky zboží s přihlédnutím k potřebám a rozpočtu zákazníka.

 

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Antistatika » ESD sáčky, fólie a přepravky » Zásobníky a držáky DPS (1) Výrobní materiály » Materiály pro výrobu DPS » Desky pro výrobu DPS » Jednostranné DPS (12) Výrobní materiály » Materiály pro výrobu DPS » Desky pro výrobu DPS » Oboustranné DPS (8) Výrobní materiály » Materiály pro výrobu DPS » Chemikálie (19) Výrobní materiály » Materiály pro výrobu DPS » Pomůcky (8) Stroje a zařízení pro výrobu » Technika pro osazování SMD » Ruční manipulátory » Manipulátory SMD (5) Stroje a zařízení pro výrobu » Přetavovací pece » Dávkové pece (6) Stroje a zařízení pro výrobu » Přetavovací pece » Průběžné pece (2) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Ruční dispenzery (1) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Sítotisky (4) Stroje a zařízení pro výrobu » Děličky DPS (depanelizace) » Děličky DPS pro "V" drážku (1) Stroje a zařízení pro výrobu » Děličky DPS (depanelizace) » Ruční řezačky a střihačky DPS (9) Stroje a zařízení pro výrobu » CNC frézky a vrtačky » CNC frézky průmyslové » CNC frézky (4) Stroje a zařízení pro výrobu » CNC frézky a vrtačky » Vrtačky (1) Stroje a zařízení pro výrobu » CNC frézky a vrtačky » Vrtací a frézovací nástroje » Vrtáky (23) Stroje a zařízení pro výrobu » CNC frézky a vrtačky » Vrtací a frézovací nástroje » Frézy (4) Stroje a zařízení pro výrobu » Leptací jednotky (6) Stroje a zařízení pro výrobu » Odsavače zplodin » Odsavače elektronických výparů (1) Stroje a zařízení pro výrobu » Odsavače zplodin » Příslušenství (11) Stroje a zařízení pro výrobu » Lasery (1) Stroje a zařízení pro výrobu » Pece a vysoušecí skříně » Pece a vysoušecí skříně (1) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » USB mikroskopy - modulární » Sestavy (3) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Analogové kamery HQ » Sestavy (1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech