Historie společnosti ABE.TEC, s.r.o.

Společnost ABE.TEC, s.r.o. je česká společnost se silným zázemím. Pro spolehlivý a bezproblémový provoz našich produktů, nabízíme tým technických specialistů, servisní dílny, školicí středisko, předváděcí prostory, výrobní prostory, výzkumné a vývojové pracoviště. Jsme dodavatelé do firem tzv. electronic assembly, EMS, tedy pro elektronickou montáž. Naším hlavním odvětvím je: antistatika, pájecí technika, páječky, pájecí vlny, bezolovnaté pájení, opravy BGA, optické testery, momentové šroubováky, atd. Především pak zaměření na SMT, technologii povrchové montáže.

Historie společnosti

 
2016
Do nabídky zařazena nová školení:
Typy pouzder BGA, pájení BGA, opravy/rework BGA, reballing, kontrola zapájených pouzder BGA (teorie, praxe – 2 dny) , Školení ručního bezolovnatého pájení (teorie, praxe – 2 dny), ESD koordinátor – rozšíření a ověření znalostí
Nové služby:
Inspekce ESD podlahy, Poradenství v oblasti ESD systému, Posouzení vnitropodnikové dokumentace v oblasti ESD
Nové školicí středisko pro opravy BGA
 
2013
Nové prostory Ostřešany 43.
Nové ESD školicí středisko
 
2012
Akreditace dle ČSN EN ISO/IEC 17020:2012 byla získána12.2.2015 a je v současné době platná do 12.2.2018. Akreditace byla udělena na obor inspekce „Inspekce požadavků na potlačování elektrostatického výboje (ESD)“, na typ a rozsah inspekce „Inspekce požadavků na potlačování elektrostatického náboje v pracovním prostředí a měření daných parametrů jednotlivých předmětů“.
 
2011
Získán certifikát ISO 9011. ISO dle ČSN EN ISO 9001:2009 bylo získáno 30.9.2011 pro obory
Technické poradenství a vzdělávání, Prodej, montáž a servis technologického zařízení v oblasti elektrotechniky
 
2010
Rozvoj aplikačních testů a nových školení.

2008
Dokončeno vybudování školicího střediska. Školicí středisko bude plně využíváno pro vzdělávání pracovníků dle požadavků zákazníků, a to v oblasti antistatiky, pájení, metalografie, atd.

2007
Rozvoj společnosti, rozšiřování nabízených služeb zvýšení počtu pracovníků si vyžádalo přestěhování do větších prostor v průmyslovém areálu dosavadního sídla společnosti.

2005
Výrobky pod značkou MaaB Technology začínají pronikat i na zahraniční trh. Našli si nové zákazníky v Německu, v Portugalsku a v Polsku.

2004
ABE.TEC, s.r.o. k dosavadním zahraničním zastoupením získává i zastoupení nabízet in-circuit tester CHECKSUM a automatický optický tester MIRTEC osazených desek s plošnými spoji.
ABE.TEC, s.r.o. uvádí na trh vlastní výrobky pod značkou MaaB Technology. Společnost tak reaguje na potřeby zákazníků na českém a slovenském trhu tím, že vyrábí ekvivalentní výrobky k tradičním zahraničním výrobcům za "tuzemské" ceny.

2003
K zásadní změně dochází v roce 2003, kdy se původní společnost rozděluje na dvě nezávislé firmy. Společnost s novým názvem ABE.TEC si ponechala kompletní sortiment a SPL System se dále soustředí na zařízení pro zpracování kabelových svazků. ABE.TEC, s.r.o. byla založena za účelem ještě vyššího rozvoje, rozšíření a zvýšení úrovně služeb zákazníkům.

2000
Dochází k transformaci společnosti na společnost s ručením omezeným. Rozšíření sortimentu nabízených produktů a služeb o testování DPS, elektrické momentové šroubováky, ruční nářadí, ESD materiály a výrobky, odsávání zplodin, osazovací automaty.

1996
Založení společnosti s názvem SPL System v.o.s.. Začátky společnosti jsou spojeny s distribucí zařízení pro osazování desek plošných spojů. Dalším sortimentem se stala pájecí technika, výrobní materiály a kabelová technika. Hlavními reprezentanty jsou Kirsten Soldering (Švýcarsko), OK Industries (USA) a Contact System (USA). První dodávky strojů pro SMT.

Historie společnosti


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech