Optilia

Společnost Optilia je lídrem na trhu v oblasti výroby vizuálních systémů kontroly. Tyto systémy jsou vysoce flexibilní a ergonomické.

Společnost Optilia Instruments je inovativní švédská společnost specializující se na vysoce kvalitní vizuální systémy. Dodává zobrazovací řešení pro aplikace, ve kterých základními požadavky spolehlivost, přesnost a čistota obrazu. Vytvořením zobrazovacích zařízení pro oblasti zdravotnictví, která kladou velký důraz na ergonomický design, vynikající optické výsledky a kvalitu obrazu, se společnosti Optilia podařilo získat přední postavení v celé Evropě.

Dermatoskopické systémy Optilia kombinují špičkovou technologii, digitální videa s uživatelsky přívětivý inteligentní software. Funkce pro zkoumání, srovnávání, ukládání a hlášení činí jednání mezi lékaři a pacienty spolehlivé, bezproblémové a efektivní.

Full High definition kamery Optilia jsou úspěšně nasazeny v nemocnicích a laboratořích po celém světě a umožňují kontrolu tělesných implantátů, jako např. stenty, kardiostimulátory, apod., kde neexistuje žádná tolerance k neúspěchu.

Společnost Optilia Instruments vznikla v roce 2002 díky spolupráci pana Sasana Esmaeili, Bertila Lohmana a Siamaka Aliana, kteří vytvořili tým s mnohaletými zkušenostmi v oblasti designu, strojírenství, výroby a prodeje technických výrobků.

Zákazníci společnosti Optilia pocházejí z různých oblastí, jako je např. zdravotní péče, výroba zdravotnické techniky, kosmetika, výroba elektroniky, strojů, procesů a biotechnologie. Produkty Optilia se uplatnily také v univerzitách, výrobních firmách či forenzní vědě.

Veškerá výroba, kontrola jakosti a testování zařízení se provádí ve Stockholmu ve Švédsku. Významná část výnosů společnosti je znovu investována do výzkumu a vývoje nových řešení orientovaných na zákazníka, což přináší mnohaleté úspěch. Optilia je prezentována prostřednictvím plně vyškolené distribuční sítě ve více jak 25 zemích.

Optilia kontrolní systémy jsou:

 • vysoce flexibilní,
 • mobilní,
 • navrženy pro vynikající kvalitu obrazu,
 • ergonomické a jednoduché na nastavení a provoz,
 • výkonné a s uživatelsky přívětivým softwarem,
 • nákladově efektivní a vybavené širokou škálou objektivů a příslušenství.

Optilia výrobky jsou určeny pro:

 • optickou a vizuální kontrolu a kontrolu jakosti,
 • BGA, SMT a DPS kontrolu a měření,
 • digitální záznam obrazu a dokumentaci,
 • bezkontaktní měření rozměrů,
 • real-time kontrolu procesu,
 • automatizaci,
 • kontrolu konektorů optického vlákna, aj.

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Stroje a zařízení pro výrobu » Výprodej demo a předváděcích zařízení  (2) Kontrolní a měřící přístroje » Přístroje na kontrolu BGA » Sestavy na kontrolu BGA (4) Kontrolní a měřící přístroje » Přístroje na kontrolu BGA » Objektivy (17) Kontrolní a měřící přístroje » Přístroje na kontrolu BGA » Osvětlení (10) Kontrolní a měřící přístroje » Přístroje na kontrolu BGA » Stojany a ramena (32) Kontrolní a měřící přístroje » Přístroje na kontrolu BGA » Software (13) Kontrolní a měřící přístroje » Přístroje na kontrolu BGA » Další přislušenství (7) Kontrolní a měřící přístroje » Mikroskopy » Kalibrační stupnice a obrazce (2) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » USB mikroskopy - modulární » Sestavy (9) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » USB mikroskopy - modulární » Objektivy (17) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » USB mikroskopy - modulární » Stojany a ramena (33) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » USB mikroskopy - modulární » Osvětlení (9) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » USB mikroskopy - modulární » Software a převodníky (13) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » USB mikroskopy - modulární » Další přislušenství (9) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Analogové kamery HQ » Sestavy (6) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Analogové kamery HQ » Objektivy (8) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Analogové kamery HQ » Monitory (3) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Analogové kamery HQ » Stojany a ramena (31) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Analogové kamery HQ » Osvětlení (8) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Analogové kamery HQ » Software a převodníky (13) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Analogové kamery HQ » Další příslušenství (3) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Endoskopy HQ » Endoskopy (11) Kontrolní a měřící přístroje » USB mikroskopy » Endoskopy HQ » Přislušenství (1) Kontrolní a měřící přístroje » HD kamery - modulární » Sestavy (12) Kontrolní a měřící přístroje » HD kamery - modulární » Objektivy (8) Kontrolní a měřící přístroje » HD kamery - modulární » Stojany a ramena (41) Kontrolní a měřící přístroje » HD kamery - modulární » Osvětlení (14) Kontrolní a měřící přístroje » HD kamery - modulární » Ovladače pro kamery (4) Kontrolní a měřící přístroje » HD kamery - modulární » Další příslušenství (23) Kontrolní a měřící přístroje » Bezkontaktní měřiče XYZ » Sestavy (3) Kontrolní a měřící přístroje » Bezkontaktní měřiče XYZ » Monitory (3) Kontrolní a měřící přístroje » Bezkontaktní měřiče XYZ » Objektivy (16) Kontrolní a měřící přístroje » Bezkontaktní měřiče XYZ » Osvětlení (7) Kontrolní a měřící přístroje » Bezkontaktní měřiče XYZ » Stojany a ramena (33) Kontrolní a měřící přístroje » Bezkontaktní měřiče XYZ » Software (12) Kontrolní a měřící přístroje » Bezkontaktní měřiče XYZ » Další přislušenství (7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech