Mark-10 Corporation

Mark-10 Corporation

Mark-10 Corporation je americký výrobce měřicích přístrojů síly a krouticího momentu.

Společnost Mark-10 Corporation se nachází v Suffolk kraji, Long Island, New York, pár minut od slavné Atlantické pláže. Jejich zařízení je přibližně 40 kilometrů východně od New Yorku a 25 kilometrů od mezinárodního letiště J. F. Kennedyho. Evropské servisní centrum se nachází v Sarnen, Švýcarsko a nabízí celou řadu služeb - kalibrace, opravy, strojírenství a další technické služby.

Dokonalost od roku 1979

Mark-10 Corporation je výrobce měřicích přístrojů sily a krouticího momentu. Od svého založení v roce 1979 se jejich výrobky osvědčily v mnoha aplikacích ve firmách v automobilovém průmyslu, zdravotnických zařízeních, textilním, farmaceutickém, kosmetickém, obalovém, potravinářském a dalším průmyslu.

Zaměření na inženýrství

Mark-10 jsou výrobky, jež se vyznačují svojí praktičností, jednoduchým ovládáním, odolností a vysokou hodnotou. Při návrhu výrobků se využívají nejnovější poznatky z oblasti elektroniky, materiálů a senzorové technologie. Jsou kalibrovány ve firemní laboratoři podle NIST (Národní institut pro standardy a technologie) norem.

Tradice inovace

Prvním přístrojem pro měření síly se stal revoluční BG přístroj, plně funkční měřidlo v kompaktním provedení za dostupnou cenu. BG byl brzy následován univerzálním indikátorem BGI určeným pro práci s výměnnými senzory pro měření síly nebo krouticího momentu. Poslední dobou se Mark-10 zaměruje na vývoj výrobků, které se staly průmyslově nejvyužívanější a na zkušebních přístrojích nejvíce flexibilní. Inovační procesy pokračují i dnes, firma Mark-10 plánuje nové přírůstky do svého sortimentu.

Příklady typických aplikací zkušebních testů síly a momentu

Test stlačení pružiny Destruktivní test pilulky Test napnutí pružiny
Test stlačení pružiny Destruktivní test pilulky
Test napnutí pružiny
Test stlačení tlačítka klávesnice Test uzavíracího momentu Test roztažnosti vodiče
Test stlačení tlačítka klávesnice Test uzavíracího momentu Test roztažnosti vodiče
Test roztažnosti PCB součástek Slupovací / odlupovací test Testy roztrhnutí obalových materiálů
Test roztažnosti PCB součástek Slupovací / odlupovací test Testy roztrhnutí obalových materiálů
Testování momentu ložisek Ergonomické testy svalové síly Testy zkroucení pružin
Testování momentu ložisek Ergonomické testy svalové síly Testy zkroucení pružin
Testy aktivnační síly sepnutí kontaktu    
Testy aktivnační síly sepnutí kontaktu    

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Ruční nářadí a nástroje » Měřiče krouticího momentu (1) Kontrolní a měřící přístroje » Testery kabeláží » Testery kvality krimpu (2) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Zkušební přístroje síly » Série 7 (11) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Zkušební přístroje síly » Série 5 (12) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Zkušební přístroje síly » Série 4 (11) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Zkušební přístroje síly » Série 3 (11) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Zkušební přístroje síly » Série 2 (8) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Zkušební přístroje síly » Série 7i (1) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Zkušební přístroje síly » Série 5i (1) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Zkušební přístroje síly » Série 3i (1) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Zkušební přístroje momentu (27) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Univerzální zkušební přístroje (3) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Snímače síly a momentu (72) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Testovací stojany » Motorizované stojany (41) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Testovací stojany » Ruční stojany (21) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Testery vodičů a drátů (3) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Měřiče COF (2) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Ergonomické soupravy (5) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Svěrky a úchopy (94) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Příslušenství (39) Kontrolní a měřící přístroje » Měřiče síly a momentu » Software (1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech