Volná pozice -Technický specialista/Technická specialistka

POŽADAVKY:
- středoškolské vzdělání nebo vyučen v oboru
- min. 2 roky praxe v elektrotechnickém průmyslu
- obecná znalost procesu elektrotechnické výroby, principů elektrotechniky, mechaniky
- znalost SMT výroby velkou výhodou (malý osazovací automat, pájecí vlna, přetavovací pec)
- znalost ESD problematiky výhodou
- znalost anglického jazyka, vládnutí písmem, mírně slovem
- řidičský průkaz B
- schopnost psát texty, například výsledky měření, testů a kontrol
- práce na PC (Word, Excel, Writer, Calc) a vyhledávání informací přes internet (v ČJ i AJ)
- schopnost číst a správně chápat schematické nákresy analogové případně digitální povahy
- dostačující praktické schopnosti v oblasti el.oprav (pájení a použití různých základních nástrojů)
- dobré komunikační a organizační schopnosti (schopnost zorganizovat si práci)
- nebát se přednášet před kolektivem lidí
- zhotovování jednoduchých testovacích pomůcek,atd.
- samostatné jednání,pozitivní přístup k rychlým rozhodnutím, flexibilita
- nabídka je určena pro všechny kdo se chtějí realizovat a profesně růst, nechceme nikoho, kdo očekává stereotyp

NÁPLŇ PRÁCE:
- technická pomoc u zákazníků
- výroba jednoúčelových přípravků pro vlastní použití společnosti
- obsluha testovacích přípravků, schopnost oživit a nastavit výrobky /jednoduché moduly/
- drobné dodělávky v technické dokumentace, tj. orientace v dokumentaci a schopnost aktualizace dokumentace dle požadavků společnosti.
- asistence u auditů dle používaných standardů, např. zkoušky CE, ESD audit
- komunikace se členy týmu, spolupracovníky a vedoucími ohledně výrobních procesů, změn a problémů
- školicí činnost v oboru, školení kolektivu techniků max. deset osob
- služební cesty po celé ČR, v průměru max. 1x týdně

NABÍZÍME:
- práce vhodná je pro toho kdo nechce být malým kolečkem v procesu vývoje a výroby, ale ten kdo chce být vidět (a starat se, ovlivňovat) vývoj a výrobu od začátku až do konce
- zázemí stabilní společnosti, která je dvacet let na trhu a dodává technologie pro přední české a slovenské společnosti
- úvodní zaškolení a možnost profesního růstu
- možnost osobní realizace a absolutní míře
- jazykové a vzdělávací kurzy hrazené společností
- jednosměnný provoz
- příjemné pracovní prostředí
- pružná pracovní doba
- firma je certifikována ISO 9001 a akreditována

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABE.TEC, s.r.o.dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABE.TEC, s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

V případě zájmu pošlete životopis na radka.kockova@abetec.cz

Máte dotaz k volné pozici?

captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

Telefon pro objednávky: +420 466 670 035
E-mail na velkoobchod: abetec@abetec.cz
Technické dotazy: technik@abetec.cz
Reklamace: reklamace@abetec.cz
Servis: servis@abetec.cz

ve všech produktech