Volná pozice - Obchodní asistentka/asistent

Náplň práce:

  • Kompletní zajištění obchodních případů – od přijetí objednávky od zákazníků až po expedici zboží zákazníkovi včetně fakturace
  • Telefonické kontaktování zákazníků a dodavatelů (vč. zahraničních)
  • Práce v informačním systému
  • Kontrola a udržování skladu zboží
  • Realizace poprodejního zákaznického servisu
  • Péče o stávající zákazníky

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti
  • Profesní zaškolení a vedení
  • Fixní plat + provize +odměny
  • Systém bonusů závislých na výkonnosti
  • Stravenky
  • Výuku anglického, německého a ruského jazyka zdarma

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Základní práce s PC, práce v informačním systému výhodou
  • Znalost angličtiny (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
  • Zkušenosti s prodejem výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Chuť dále se vzdělávat a profesně rozvíjet

Zájemci pošlete životopis na edita.pekarkova@abetec.cz

Máte dotaz k volné pozici?

captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

Telefon pro objednávky: +420 466 670 035
E-mail na velkoobchod: abetec@abetec.cz
Technické dotazy: technik@abetec.cz
Reklamace: reklamace@abetec.cz
Servis: servis@abetec.cz

ve všech produktech