Nevyhazujte jednorázové respirátory, sterilizujte je a použijte znovu

Datum: 08.04.2020
  | 
Kategorie: Aktuality
V reakci na současnou situaci jsme do naší nabídky zařídili nové zařízení pro sterilizaci jednorázových FFP respirátorů a MNS (mount-nose-protection) masek.

Ačkoliv jsou FFP respirátory a MNS (mount-nose-protection) roušky obvykle považovány za jednorázové ochranné prostředky, momentální mimořádná situace způsobila, že je jich na světovém trhu nedostatek. V reakci na tento stav a na výsledky výzkumu týkajícího se opětovného využití jednorázových ochranných prostředků a jejich sterilizace vzniklo Zařízení pro sterilizaci FFP respirátorů a MNS masek.

Zařízení pro sterilizaci respirátorů a masek využívá ohřátý horký vzduch, který dokáže inaktivovat nový typ koronaviru Covid-19, aniž by došlo k deformaci respirátoru nebo snížení jeho filtračního účinku. Díky tomu můžete snadno sterilizovat i jednorázové respirátory a masky a využít je několikrát.

Zařízení má pět polic a pojme najednou až 200 respirátorů či masek. Doba sterilizace je 30 minut.

Více se dočtete na stránce zařízení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech