Nové služby a školení

Datum: 16.01.2017
  | 
Kategorie: Aktuality
Pro rok 2017 jsme připravili nové služby a školení Měření teplotních profilů pájecích strojů. Školení - ruční bezolovnaté pájení pro úplné začátečníky, Opravy/rework BGA, reballing, kontrola zapájených BGA (teorie, praxe, 2 dny)

Nová služby a školení:

  • Zjištění teplotních profilů stávajícího pájecího procesu v daném zařízení.
  • Získání představy o skutečných teplotách v daném zařízení při pájení DPS.
  • Následné správné nastavení času a teploty v daném zařízení při pájení DPS.
  • Zvýšení kvality výroby.

Školení - ruční bezolovnaté pájení pro úplné začátečníky (teorie, praxe - 2 dny)
Školení je určeno především pro začínající operátory, kteří nemají s postupem ručního pájení žádné zkušenosti. Při školení je kladen důraz na praktický výcvik.
Operátor projde teoretickým školením o charakteru bezolovnatého pájení. Prakticky si vyzkouší pájení s bezolovnatými slitinami, získá jasný postup pro vlastní postup pájení a naučí se, jak pečovat o pájecí hrot.

Opravy/rework BGA, reballing, kontrola zapájených BGA (teorie, praxe, 2 dny)

Obsahem školení je představení BGA pouzder, jejich konstrukce, zpracování, návrh DPS, osazení na DPS, zapájení a následná kontrola zapájení BGA. Je vysvětlen princip opravy BGA, reballing BGA, principy a metody pájení. Během školení jsou prezentovány praktické ukázky závad a praktické ukázky kontroly. Součástí školení je prezentace obrazové dokumentace.
Druhá část je zaměřena na praktický nácvik oprav pouzder SMD, zejména BGA a vlastní reballing. Cílem je získat praktické dovednosti pro opravy SMD pouzder, tzn. znamená vyjmutí BGA a reballing a opětovné zapájení. Součástí nácviku jsou prvky následné kontroly, tj. především optická kontrola.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech