ESD Inspekce podlahy

Potřebujete opravit nebo zhotovit novou podlahu?

Nakoupíte materiál s certifikátem o shodě s normou ČSN EN 61340-5-1 ed.2, ale bude výsledná podlaha této normě skutečně odpovídat?

V rámci akreditovaného Inspekčního orgánu ABE.TEC, s.r.o. nabízíme jako nezávislý inspekční orgán

Inspekci ESD vlastností podlahy

při které vám podlahu ověříme a vydáme certifikát o shodě s požadavky normy ČSN EN 61340-5-1 ed.2.

Certifikát slouží k doložení shody pro vás nebo vaše obchodní partnery.
Výsledek inspekce můžete v případě, že podlaha nebude splňovat požadované parametry, použít při jednání s dodavatelem podlahy, případně v právních sporech.

Proč je výhodná ESD inspekce podlahy?

Výhodnost je zcela na místě. Stává se, že materiál zcela splňuje normy pro ESD klasifikaci, ESD koordinátor prověřil podlahu, přesto parametry podlahy při kontrole nejsou způsobilé. Chyby mohou být v nevhodných certifikátech materiálů, nevhodném zadaní podlahy, nevhodným položením podlahy a nepřipravenost ESD koordinátora. zde pak jena místě ESD inpekce, kde inspekční zpráva je provedena akreditovaným inspekčním orgánem.
 

Proč bych měl mít ESD inspekci?

ESD inspekce dokazuje, že firma zvládá ESD problematiku a především ESD systém. Firma má akreditované inspekční zprávu a certifikát, který má mezinárodní platnost a využitelný při reklamačních a dohadovacích řízení. Uvědomte si, že ESD audit, Vám udělá i garážová firma. ESD audit je pouhá kontrola stávajícího EPA prostoru.

link

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech