Martin SMT

Německý výrobce rework opravárenských stanic.

Německá firma MARTIN je předním evropským výrobcem rework systémů a systémů dávkování.

Historie firmy MARTIN

Bernhard Martin založil tuto společnost v roce 1982. Zatímco stále ještě studoval na diplomovaného inženýra, vyvinul první evropské zařízení na měření objemu lepidla, čímž odstartoval svoji kariéru. Následovaly četné vývoje a patenty v oblasti dávkování a opravy DPS. V průběhu let se rozšířil rozsah zařízení, zavedením doplňujících jednotek a kompletních systémů. Nyní patří firma MARTIN GmbH, s 30 zaměstnanci, ve své oblasti mezi lídry na trhu a je mezinárodně reprezentována pevně tkanou sítí prodejců.

V roce 2009 získala MARTIN GmbH firma FINETECH GmbH, Berlin (www.finetech.de), včetně veškeré know-how a všech zaměstnanců. Noví majitelé tak rozšířili svůj sortiment o ruční a poloautomatické rework systémy. MARTIN však zůstává volně stojící organizací a nadále nabízí své výrobky a služby. Bude pokračovat s technologickým vývojem a poskytováním zařízení, které vyhovuje současným i budoucím požadavkům trhu. Závazek vysoké kvality a spolehlivosti i nadále zůstává prioritou.

25 let technologie MARTIN

Přístroj pro měření objemu lepidla

Při trvale se zmenšující velikosti elektronických součástek nově vznikajících technologií SMD zakladatel společnosti, Bernhard Martin, rozpoznal slibný nový obor práce: dávkování lepidla. Soustředil se tedy na tento proces a založil společnost, která otevřela nové perspektivy pro technologii malých teček, spolu s vývojem měřiče objemu lepidla.

 

 

SMD kompaktní jednotka (DBL 01)

O několik let později MARTIN GmbH vyvinul mikroprocesorem řízenou kompaktní SMD jednotku (DBL 01) pro pájení, dávkování a umisťování na desky plošných spojů: 1989 novinka v SMT světě.

 

 

 

IR předehřev

MARTIN dosáhl milníku pro zvýšení kvality opravy DPS v roce 1991, a to inovací infračervených spodních předehřevů. Nikoli pouze nový produkt, nýbrž klíčová technologie pro rework systémy.

 

 

 

 

DOTLINER

Zavedení DOTLINERu v roce 1997 stanovilo nové standardy pro automatické dávkování mikroteček a čar. Další důležitý krok v přesnosti a efektivitě nákladů.

 

 

 

 

 

Auto-Vision-Expert 09.5

Se zavedením nového systému Auto-Vision-Expert 09.5 v roce 2005 MARTIN dosáhl pozoruhodného úspěchu. Po téměř tisíci prodaných kusech předchozího modelu se vylepšená verze rychle stala světovým standardem pro přepracování a opravy mobilních telefonů.

 

 

 

 

 

Hybridní technologie

Rok 2009 znamenal vstup hybridní technologie předehřevů do říše oprav DPS. Nový předehřev pracuje s infračerveným zářením a je podporován mírným proudem horkého vzduchu. Výsledkem je optimální rozložení teploty, která umožňuje přesnější práci s deskami s reflexními plochami (keramika, měď, zlato), které musejí být zpracovávány s větší jemností. Tato technologie se používá v systémech 10.6 a 10.6XL.

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Výrobní materiály » Pájecí pasty » Bezolovnaté pasty » V kartuších (2) Výrobní materiály » Pájecí pasty » Bezolovnaté pasty » Pro tisk (1) Výrobní materiály » Pájecí pasty » Olovnaté pasty » V kartuších (3) Výrobní materiály » Pájecí tavidla » Tekutá tavidla (2) Výrobní materiály » Pájecí tavidla » Pájecí gely (2) Výrobní materiály » Materiály pro opravy DPS » Pájecí pasty pro opravy DPS » Olovnaté (3) Výrobní materiály » Materiály pro opravy DPS » Pájecí pasty pro opravy DPS » Bezolovnaté (3) Výrobní materiály » Materiály pro opravy DPS » Tavidla pro opravy DPS » Tekutá tavidla (2) Výrobní materiály » Materiály pro opravy DPS » Tavidla pro opravy DPS » Pájecí gely (2) Výrobní materiály » Kuličky pro reballing (17) Pájecí technika » Opravářská pracoviště » Rework stanice » Opravářské stanice (Rework) (10) Pájecí technika » Opravářská pracoviště » Rework stanice » Pracoviště pro opravu LED (9) Pájecí technika » Opravářská pracoviště » Rework stanice » Příslušenství MARTIN (69) Pájecí technika » Opravářská pracoviště » Horkovzdušné (HotAir) (1) Pájecí technika » Opravářská pracoviště » Spodní předehřevy (7) Pájecí technika » Opravářská pracoviště » Držáky DPS (1) Pájecí technika » Reballing » Zařízení pro reballing (4) Pájecí technika » Reballing » Šablony pro reballing (2) Pájecí technika » Reballing » Pájecí kuličky pro reballing (17) Stroje a zařízení pro výrobu » Technika pro osazování SMD » Osazovací nástroje (2) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Ruční dispenzery (32) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Strojní dispenzery (4) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Dispenzní jehly » Jehly s tupým koncem (17) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Dispenzní jehly » Plastové dispenzní hroty (6) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Dispenzní jehly » Mikrojehly (10) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Kartuše a adaptéry » Kartuše  (8) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Kartuše a adaptéry » Příslušenství (1) Stroje a zařízení pro výrobu » Sítotisky a dispenzery » Příslušenství k dispenzerům (27)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech