Vlastní výrobek společnosti ABE.TEC, s.r.o.

Datum: 12.01.2011
  | 
Kategorie: Odborné vysvětlivky k produktům
Společnost ABE.TEC dodává na trh i výrobky vlastní konstrukce pod značkou MaaB Technology.

Společnost ABE.TEC dodává na trh i výrobky vlastní konstrukce pod značkou MaaB Technology. MaaB Technology je značka uvedená na trh v roce 2002. Podnětem pro započetí vlastní výroby byly konkrétní požadavky zákazníků z českých, ale i evropských firem. Došlo ke spojení praktických zkušeností českých specialistů, poznatků zejména německých odborníků a nápadů vedoucích pracovníků společnosti ABE.TEC. Prvním produktem se stal jedinečný přípravek, který se zrodil v hlavě technického specialisty – odborníka na pájecí vlny. Společně s ostatními techniky přemýšleli jak snížit ztráty vznikající oxidy v pájecí slitině u pájecích zařízení. Výsledkem je deoxidační přísada s výstižným názvem DEOX, která zachrání více než 70% zoxidované slitiny. Přípravek má jeho autor patentově chráněn. Deox dodáváme již do několika zemí Evropské unie.

Následovaly další výrobky z oblasti antistatiky. Techničtí specialisté postupně vyvinuli a nadále zdokonalují testery ESD náramků a obuvi včetně kalibrů k těmto testerům. S úspěchem se začali prodávat zemnicí boxy a vidlice. V nabídce jsou antistatické oděvy různých střihů a kombinací.

Velký pokrok byl zaznamenán ve vývoji a následné výrobě napájecích zdrojů k elektrickým momentovým šroubovákům HIOS a Atlas Copco. Od zahájení výroby MaaB Technology bylo vyvinuto již sedm typů napájecích zdrojů, z nichž poslední typ je řešen jako univerzální s možností pro napojení více šroubováků.

V roce 2008 byly uvedeny na trh univerzální dispenzery pro snadné, rychlé a přesné dávkování kapalin a past. První z nich je jednoduchý se základními funkcemi a druhý plně programovatelný.

Nejnovějším výrobkem je systém pro testování kabelů (tester kabelů a kabelových svazků), který bude uveden na trh v roce 2009. Využití bude pro automatickou kontrolu propojovacích kabelů, funkci cyklického testování a samoučící funkce.
Výrobní prostory společnosti a technologické vybavení
V prostorách společnosti je SMT výrobní linka pro krátké série, zakončená in-circuit testerem a optickým testerem.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech