Volná pozice -Skladník/skladnice

Hledáme do sídla společnosti ABE.TEC, s.r.o v Ostřešanech šikovného skladníka/ci. Vhodné i na zkrácený úvazek. Práce v čistém prostředí, sklad drobných, malých dílů, elektrosoučástek. MHD č.10 přímo před firmou.

POŽADAVKY:

  • vzdělání min. vyučený/á, elektroobor výhodou
  • min. 2 roky praxe v elektrooboru
  • obecná znalost procesu výroby
  • základní práce na PC
  • organizovanost
  • spolehlivost
  • pečlivost

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příjem a následný výdej drobného materiálu do výroby
  • skladování, kontrola a evidence dodávaných drobných materiálů a dílů
  • organizace a správa skladových zásob
  • objednávání materiálu, součástek a dílů u smluvních dodavatelů
  • vychystávání drobných zakázek
  • práce s PC
  • třídění pošty
  • příprava zboží k expedici, balení malých balíků

NABÍZÍME:

  • práce je vhodná i na zkrácený pracovní úvazek
  • jistotu stabilního českého zaměstnavatele
  • práce v jednosměnném provozu
  • příspěvek na stravování
  • moderní a čisté prostředí
  • parkování v areálu firmy
  • MHD č.10, zastávka před firmou

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABE.TEC, s.r.o.dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABE.TEC, s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

V případě zájmu pošlete životopis na radka.kockova@abetec.cz

Máte dotaz k volné pozici?

Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.

captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

ve všech produktech